Doğru Bedeni Nasıl Buluruz ?

Gönderen Giydirelim 03/06/2017 0 Yorum

Alacağınız üründe beden problemini en aza indirmek için öncelikle ölçü almamız, bedenimizi doğru bir şekilde bulup ona göre sipariş vermemiz gerekmektedir. Peki nasıl ölçü alırız?

 Eğer üst giyim beden ölçüsünü alacaksak bedeninde sıkıntı yaşamadığımız bir ürünü düz bir zemin üzerine koyup koltuk altından diğer koltuk altı mesafesini ölçülüp sonra omuzdan etek ucunu ölçmek olacaktır. Böylelikle sistem üzerindeki ölçülerle karşılaştırıldığında bedenimizi bulmuş olacağız. Dikkat etmemiz gereken tek şey alacağımız ürün eğer gömlekse gömleğimizi ölçmemiz , tişört ise tişörtümüzü ölçmemiz olacaktır. Aslında bu kadar basit. Bu işlemi yaparak siz müşterilerimizin bedenini her ürün farklılık gösterdiği için doğru bir şekilde bulmak olacaktır. bu sayede olmayan ürünlerin değişim sorunu ortadan kalkacaktır.  

Alt giyimde ise aynı şekilde pantolonunuzun belini ölçmek olacaktır.Boyunu ise arzuya göre terzide yaptırabilirsiniz. Aslında bu kadar basit. Bu işlemi yaparak siz müşterilerimizin bedenini her üründe farklılık gösterdiği için doğru bir şekilde bulmak olacaktır. bu sayede olmayan ürünlerin değişim sorunu ortadan kalkacaktır.

Yorum yaz